Konu Kilitli
Toplam 14 sonuçtan 1 ile 14 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Yunanistan turu

Standart Yunanistan turu

Sevgili Suzukim net üyeleri,

Eylülün ilk haftasında 4 motor olarak (2si Burgman 400, Beverly 500 ve BMW GS650) Yunanistan turu yaptık. Rotamız Kavala, Selanik, Kalambaka, Atina ve Midilli adası üzerinden Ayvalık idi. Kavala'da tanıştığımız bir motorcu bize otoyolların dışında harika bir parkur önerdi. Yollar bizdekilere oranla çok daha bakımlı ve düzgün, sürücüler ise saygılı idiler. Lokantalar ve benzin bize oranla daha ucuz, oteller ise daha pahallı idi (25 - 40 € dan başlıyor).

BMW de oluşan akü problemi dışında motorlarımız tık demedi. Bu seyahatte bana göre Burgmanların diğer iki motordan önemli bir üstünlüğü vardı. Bagajının büyüklüğü. Sırt çantamı koyduktan sonra bagajda hala yerim kalıyordu. Diğer iki motorun aksine her İki Burgman dada top case ve yan çanta yoktu, bu da sürücüsüne pratiklik kazandırdı.

Seyahat ile sorusu olan veya daha detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlara bilgi vermekten memnun olurum.

Cem Akıncıtürk

Sof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selam Cem

Kazasız belasız bir seyahat olduğuna sevindim.

Bayram haftası Atina-Kalambaka-Naflio ve diğer bilimum yerleri gezecek olan bana herhangi bir tavsiyen varmı?
    Orkan Key

Burgman AN 650
    Burgman AN 400
    GTS 250

Normal Üye DARK1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sevgili Cem; sanırım seyahat heyecanı ile kendini tanıtmayı unuttun, aramıza hoşgeldin.
    GÜÇ SÜKUNETTEDİR

Normal Üye alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı gezginadam Nickli Üyeden Alıntı [Lütfen üye olun]
    Sevgili Suzukim net üyeleri,

Eylülün ilk haftasında 4 motor olarak (2si Burgman 400, Beverly 500 ve BMW GS650) Yunanistan turu yaptık. Rotamız Kavala, Selanik, Kalambaka, Atina ve Midilli adası üzerinden Ayvalık idi. Kavala'da tanıştığımız bir motorcu bize otoyolların dışında harika bir parkur önerdi. Yollar bizdekilere oranla çok daha bakımlı ve düzgün, sürücüler ise saygılı idiler. Lokantalar ve benzin bize oranla daha ucuz, oteller ise daha pahallı idi (25 - 40 € dan başlıyor).

BMW de oluşan akü problemi dışında motorlarımız tık demedi. Bu seyahatte bana göre Burgmanların diğer iki motordan önemli bir üstünlüğü vardı. Bagajının büyüklüğü. Sırt çantamı koyduktan sonra bagajda hala yerim kalıyordu. Diğer iki motorun aksine her İki Burgman dada top case ve yan çanta yoktu, bu da sürücüsüne pratiklik kazandırdı.

Seyahat ile sorusu olan veya daha detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlara bilgi vermekten memnun olurum.

Cem Akıncıtürk
    güzel bir gezi olmuş sanırım burgman yine sınıfında lider gibi gözüküyor
    www.yapimarkt.com
    Mustafa DEMİR
    A Rh +
    Ümraniye

Burgman an400
    Burgman an650
    GTS 250 Mavi Dalga
    K4 DL650 Mavi Rüya
    GTS 250 Beyaz İnci

Normal Üye beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aramıza hoşgeldiniz
    Gün Olur Devran Döner

Alıntı rookie Nickli Üyeden Alıntı [Lütfen üye olun]
    Selam Cem

Kazasız belasız bir seyahat olduğuna sevindim.

Bayram haftası Atina-Kalambaka-Naflio ve diğer bilimum yerleri gezecek olan bana herhangi bir tavsiyen varmı?
    Harita önemli, eğer detaylı bir haritan yoksa Kavala da Makedonya haritası almanı tavsiye ederim. Kavala'dan sonra otoyola girme Asprovalta, Olympiada, Polygiros ve Nea Moudania üzerinden Selanik'e git. Selanik de Aristo meydanının yukarısında bizim Nevizade ye benzer bir lokanta, tavernalar bölgesi var, seviyorsan orada ahtapot ızgara yemeni tavsiye ederim. Selanikden sonra Larisa'ya kadar biz otoyoldan gittik, sonrası Trikala, Kalambaka, Karditsa ve Lamia. Lamia dan sonra tekrar otoyoldan çıkıp Atina'ya Livadia üzerinde gitmeğe niyetli idik fakat otoyol çıkışını kaçırıp mecburen otoyolda devam etmek zorunda kaldık.

İyi seyahatler, başka soruların varsa memnuniyetle cevaplarım.
    Cem

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cem kardeşim aramıza hoşgeldin!

Cüneyt Eralp

Alıntı DARK1907 Nickli Üyeden Alıntı [Lütfen üye olun]
    Sevgili Cem; sanırım seyahat heyecanı ile kendEni tanıtmayı unuttun, aramıza hoşgeldin.
    Teşekkürler. Ben geçen seneden beri kopukluklarla aranızdayım ama yazmıyordum. Dr. Eczacıyım, uzun süre ilaç sektöründe çalıştım, şu anda ortağı olduğum bir ilaç danışmanlık şirketinde çalışmaktayım.

Motorla uzun yol yapmayı seviyorum. Burgman 400 ümü 650 ile değiştirmek gibi bir niyetim var. Başka ?

Normal Üye estemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aramıza hoş geldin cem.
    özcan şimşek
    HONDA PAN EUROPEAN ST 1300 ABS yan çantalı
    kırmızı
    A rh(-)
    34 DE 9436

Samimiyetle saygısızlığı asla karıştırmayacaksın...

Normal Üye uzay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cem aramıza Hogeldin

Uzay H
    A ( Rh ) +
    Honda Silverwing 400

Normal Üye DARK1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı gezginadam Nickli Üyeden Alıntı [Lütfen üye olun]
    Teşekkürler. Ben geçen seneden beri kopukluklarla aranızdayım ama yazmıyordum. Dr. Eczacıyım, uzun süre ilaç sektöründe çalıştım, şu anda ortağı olduğum bir ilaç danışmanlık şirketinde çalışmaktayım.

Motorla uzun yol yapmayı seviyorum. Burgman 400 ümü 650 ile değiştirmek gibi bir niyetim var. Başka ?
    Başka? Sağlığın. Aramıza hoşgeldin.
    GÜÇ SÜKUNETTEDİR

artci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ailesine hoşgeldiniz.
    'iNSAN sevincini büyüterek anlatmalı, üzüntülerini de küçülterek' / Montaigne

Hoşgeldiniz...
    Burgman K7, Silver

Veni Vidi Vici

Hoşgeldiniz...
    Bülent ÇUBUK
    A RH+
    AN 650 executive

Konu Kilitli

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şimdi burada 1 kişi var. (0 üye, 1 misafir.)